Hakkımızda

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla www.tesbihruyasi.com.tr  hizmetinizde. MiraçOltutaşı Firma olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik. MiraçOltutaşıFirma olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerindne bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

MiraçOltutaşı Firma Tesbih İşleme Atölyesi ile 1986 yılında Erzurum Oltu ilçesinde başladı.1990 yılında daTesbih toptan ve perakende satışları ile,İlk etapta Erzurum Oltu İlçesinde faliyet gösteren firmamız yakın zaman da Türkiye ve ardından tüm Türkiye'ye yayıldı. Şuan Türkiye'nin en büyük firmalarından biri olan MiraçOltutaşı Firma dünyanın en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

 

Web sitemizde www.tesbihruyasi.com.tr  siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın web sitesi olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Bu sebeple daha fazla geç kalmadan www.tesbihruyasi.com.tr web sitemizi yayın hayatına soktuk.

 

İlerleyen süreçlerden MiraçOltutaşı Firma olarak www.tesbihruyasi.com.tr web sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Bir dükkanın nasıl sürekli kendini yenilemesi  gerekiyorsa, MiraçOltutaşı olarak yeni tabele, yeni kapılar ve yeni bilgisayarlar v.b web siteleride online bir işletme olduğu için yenilenmesi gerekiyor. Bu sebeple web sitemizi sizlere daha fazla hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz. Bu etapta web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.